Riviera Shekvetili B5

Doba realizace 14 měsíců
Výstavba dokončena

Popis oblasti

Perspektivní oblast Shekvetili leží na východním břehu Černého moře, cca 25 km severně od letoviska BATUMI. Nachází se zde známá pláž, která vystupuje z borovicového háje a je tvořena černým magnetickým pískem, který má léčivé účinky. Východní oblast Černého moře je využívána pro rekreaci hostů z Ukrajiny, Arménie, Ázerbájdžánu a Ruska. Lokalita je oblíbená zejména pro vyhlášenou gruzínskou pohostinnost.

Popis projektu

Projekt se nachází v turistické oblasti Shekvetili, která leží na pobřeží Černého moře. Místo je od moře vzdáleno 100 metrů a obklopují ho vzrostlé borovice, které chrání před letním žárem. Apartmánový dům s balkóny je navržen tak, aby splňoval nároky rodin, které dojíždějí k moři za odpočinkem. Rozhodnutí pro výstavbu dalšího domu v lokalitě vyplynulo z rostoucího zájmu o koupi apartmánů.

Konstrukce stavby

Stavba je tvořena z železobetonové konstrukce s vyzdívkou z tvárnic a má 5 pater s výtahem. Plánuje se 25 standardních bytů s možností změny plochy apartmánu v případě individuálního zájmu. Každý byt je vybaven vytápěním a klimatizací. Přízemí domu poskytne prostor pro obchodní prostory, například pro prodejnu nebo jiné služby pro obyvatale či turisty. Okolí domu nabídne parkovací stání a dětské hřiště.

Na pozemku o rozloze 1 200 m2 vznikne celkem 2 200 m2 bytových a 175 m2 obchodních ploch.

Zahájení stavby je plánováno na druhou polovinu roku 2016.

Galerie